Wilczyco zapraszam Cię na wyjątkowe wydarzenie, event online „Idziemy Razem”, który dedykuję każdej Wilczycy, która chce rozwijać się i realizować swoje marzenia. To już druga edycja „Idziemy Razem”. W tym roku event trwa dwa dni podczas, których odbędą się warsztaty oraz spotkania z zaproszonymi gośćmi.

 

W ramach projektu Wilczycą Być od ponad pięciu lat wspieram kobiety w odbudowywaniu siebie po doświadczeniu narcystycznej przemocy. Każdego roku projekt rozwija się, co daje mi tak wiele radości i szczęścia, ponieważ to oznacza, że społeczność Wilczycą Być rozrasta się i niesie w świat. Wilczyca to moja pasja, ponieważ wierzę w to, że każda z nas jest wystarczająco dobra i zasługuje na miłość, szacunek i szczęście.

Event „Idziemy Razem” odbędzie się 23 i 24 października 2021.

Aby zainspirować Cię jeszcze bardziej oprócz warsztatów będą goście. Zaprosiłam do rozmowy o akceptacji i poczuciu własnej wartości wyjątkowe kobiety, które podzielą się z nami swoim doświadczeniem i mądrością.

Podczas pierwszego dnia, czyli 23 października o 18.00 zaproszonymi gośćmi będą: autorka projektu „Duch i Materia” – Sylwia Kocoń oraz aktorka i wokalistka – Olga Bończyk.

 

Będziemy praktykować samoakceptację i rozmawiać na jej temat . Powiem o tym dlaczego samoakceptacja jest tak ważna oraz o tym, jak możemy ją w sobie budować po to, aby czuć się ze sobą coraz lepiej i odpuszczać presję, jaką często karmi nas otaczający świat.

Już teraz wykup swój udział w evencie!

Ilość miejsc ograniczona!

Drugi dzień eventu „Idziemy Razem” zaczynamy również o 18.00, a nasi goście to: autorka bloga „TEKSTUALNA” – Monika Pryśko oraz wielokrotna mistrzyni w boksie – Sasha Sidorenko.

 

Podczas naszego spotkania będziemy rozmawiać o tym, jak działać i spełniać marzenia pomimo tego, że strach przed popełnianiem błędów i perfekcjonizm trzymają nas w potrzasku. Co więcej będę rozmawiała z naszymi gośćmi również o tym, jak odnaleźć w sobie odwagę do bycia nieidealną, czyli sobą i mieć w sobie ugruntowane poczucie wartości i miłości.

Już teraz wykup swój udział w evencie!

Ilość miejsc ograniczona!

Te dwa dni to będzie niesamowita podróż, która poprowadzi Cię do Twojego wnętrza i pomoże Tobie spojrzeć w te miejsca w których czujesz opór przed zaakceptowaniem siebie i zrozumieniem, że zasługujesz na radość, miłość, szacunek i spełnione marzenia.

 

Event online „Idziemy Razem” jest dla Ciebie jeżeli:

 

• Chcesz posłuchać o doświadczeniach kobiet, które mierzyły się z oceną i krytyką, która nie zdołała ich zatrzymać i osiągnęły sukces.

• Wątpisz w swoją wartość i nie wierzysz, że możesz być szczęśliwa

• Boisz się oceny i krytyki innych

• Oczekujesz od siebie perfekcji i ideału

• Boisz się popełniać błędy

• Strach blokuje Cię przed działaniem

• Nie wierzysz, że możesz odnieść sukces – czymkolwiek by on dla Ciebie nie był

 

Serdecznie Cię zapraszam.

Justyna