Wilczyco zapraszam Cię na wyjątkowe wydarzenie, event online „Idziemy Razem”, który dedykuję każdej Wilczycy, która chce rozwijać się i realizować swoje marzenia.

 

Od ponad czterech lat wspieram kobiety w odbudowywaniu siebie po doświadczeniu życia w toksycznej relacji. Wspieranie i pomoc to moja pasja.

 

Chcąc zainspirować Cię jeszcze bardziej zaprosiłam do rozmowy dwie wyjątkowe kobiety: Basię Kurdej-Szatan i Dorotę Landowską.

Podczas naszego spotkania będziemy rozmawiać o tym, jak możemy wspierać siebie same w codzienności i trudnych momentach, których nie brakuje w życiu każdej z nas. Porozmawiamy również o tym, jak ważne jest wzajemne wsparcie kobiet oraz budowanie wzajemnej życzliwości i otwartości względem siebie nawzajem.

Spotykamy się 15.12.2020 o godzinie 18.00

Podczas tego spotkania powiem również o kilku bardzo ważnych kwestiach w naszym życiu. Dowiesz się tego, jak:

 

• odnaleźć swój własny głos
• prosić o to, czego potrzebujesz
• zmierzyć się ze strachem przed popełnianiem błędów i zacząć działać

 

Serdecznie Cię zapraszam.

    Informujemy, że przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Wiwitan Justyna Czekaj z siedzibą w Warszawie, adres: Mickiewicza 37/58, 01-625 Warszawa w celach związanych z realizacją lub zawarciem umowy na zasadach określonych w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2016.922 t.j. ze zm.). Przysługuje Państwu prawo kontroli przetwarzania danych, w tym uzyskiwania informacji, żądania uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania danych osobowych, wstrzymania ich przetwarzania lub ich usunięcia.

    UWAGA! Tylko w przypadku wyrażenia zgody na kontakt mailowy (zaznaczone wszystkie checkboxy powyżej), otrzymasz e-mail z linkiem do miejsca w którym transmitowane będą Warsztaty Online.