Nadszedł czas, dzielenia się z innymi.

Obudziłam w sobie nauczyciela, intuicję, która rozpoznaje programy z dzieciństwa i pomaga w odnalezieniu prawdy, o nas samych.

Dzięki pracy ze mną rozpoznasz swoje programowanie z dzieciństwa. Zdobędziesz umiejętności, które pozwolą Ci na wsparcie siebie podczas procesu opłakiwania bólu. Otworzysz się, aby uwolnić wyparte emocje. Nawiążesz kontakt ze swoim wewnętrznym dzieckiem i ugruntujesz zdrową, pełną troski i akceptacji relację ze sobą. Odkryjesz swój potencjał.

Zapraszam

Na co masz ochotę?

Blog

Zapraszam na Spotkania i Warsztaty

Nasze programowanie z dzieciństwa powoduje, że żyjemy schematami, których nie jesteśmy świadomi. Żyjemy w oddzieleniu od naszego Ja i nie potrafimy czerpać i podążać za wskazówkami, które wypływają z naszego wnętrza lub robimy krok w kierunku siebie, ale ciche podszepty wewnętrznego krytyka powodują, że wycofujemy się z wcześniej podjętych decyzji. Jak na przykład tej o zdrowym trybie życia, rzuceniu palenia, zerwaniu kontaktu z toksyczną osobą.

Jeżeli jesteśmy odłączeni od naszego Ja, wtedy możemy borykać się z: Nadwrażliwością, Nieufnością, Perfekcjonizmem, Nad Odpowiedzialnością lub jej Brakiem, Byciem bardzo Krytycznym, Brakiem Empatii, Obsesją, Wątpieniem w Siebie, Pozwalaniem na Przemoc, Oddzieleniem się od Emocji, Depresją, Wycieńczeniem, Wewnętrzną Pustką, Nad Reaktywnością, Zależnością, Brakiem Granic, Izolowaniem się od Świata i Ludzi, Symptomami Złożonego Stresu po Urazowego.

U podstawy tych problemów leży toksyczny wstyd, poczucie winy i przeszywające uczucie odrzucenia przez naszego rodzica, a tym samym nasze plemię.

Uświadomienie sobie tego na poziomie intelektualnym, to za mało. Wiedza o tym, że odrzucenie, którego doświadczyliśmy w dzieciństwie nie było naszą winą tylko było wynikiem niedojrzałości, choroby, uzależnienia naszych rodziców to pierwszy krok. Drugim krokiem jest poczucie tych emocji w ciele, puszczenie tych emocji i puszczenie blokad, które nie powalają nam na kontakt z tymi emocjami.

Jeżeli jesteś osobą, która boryka się z opisanymi powyżej problemami i jesteś zdecydowana na zmianę.

Zapraszam Cię na spotkanie i warsztaty, które dedykuję pracy z emocjami!

Jeżeli chcesz się zapisać – zapraszam do wydarzeń na Facebooku lub kontaktu mailowego hello@wilczycabyc.com

Post a Comment