Nadszedł czas, dzielenia się z innymi.

Obudziłam w sobie nauczyciela, intuicję, która rozpoznaje programy z dzieciństwa i pomaga w odnalezieniu prawdy, o nas samych.

Dzięki pracy ze mną rozpoznasz swoje programowanie z dzieciństwa. Zdobędziesz umiejętności, które pozwolą Ci na wsparcie siebie podczas procesu opłakiwania bólu. Otworzysz się, aby uwolnić wyparte emocje. Nawiążesz kontakt ze swoim wewnętrznym dzieckiem i ugruntujesz zdrową, pełną troski i akceptacji relację ze sobą. Odkryjesz swój potencjał.

Zapraszam

Na co masz ochotę?

Blog

4 techniki manipulacji, sprawdź czy im ulegasz.

Nagrałam ten film dla osób, które nie są pewne czy funkcjonują w toksycznej relacji czy nie. Nie myślę tu tylko o romantycznej relacji, taktyki o których mówię mogą dotyczyć każdej relacji międzyludzkiej.

Jeżeli dorastaliśmy w domu, w którym takie zachowania były czymś stałym możemy mieć problemy z rozpoznaniem osób agresywnych, które stosują tego typu manipulacje, ponieważ uważamy takie zachowania za normalne i akceptujemy je. Jeżeli w rodzinie jeden z rodziców był osobowością agresywną w kontakcie z takimi osobami w dorosłości możemy wchodzić w rolę ofiary i pozwalać innym wciągnąć się do gry.

Pierwszym z kroków które pomogą nam rozpoznać takie osoby i postawić im granice jest rozpoznanie problemu i znajomość technik jakie stosują osoby agresywne. Ta wiedza pomoże Tobie powiedzieć stop i nie dać się wciągać w grę. Pomoże Tobie również pozostać przy sobie – zamiast wciągania się w piekło niepewności, poczucia winy i utraty gruntu pod nogami.

To nagranie jest pierwszą częścią cyklu. Zapraszam Cię serdecznie!

Post a Comment