Nadszedł czas, dzielenia się z innymi.

Obudziłam w sobie nauczyciela, intuicję, która rozpoznaje programy z dzieciństwa i pomaga w odnalezieniu prawdy, o nas samych.

Dzięki pracy ze mną rozpoznasz swoje programowanie z dzieciństwa. Zdobędziesz umiejętności, które pozwolą Ci na wsparcie siebie podczas procesu opłakiwania bólu. Otworzysz się, aby uwolnić wyparte emocje. Nawiążesz kontakt ze swoim wewnętrznym dzieckiem i ugruntujesz zdrową, pełną troski i akceptacji relację ze sobą. Odkryjesz swój potencjał.

Zapraszam

Na co masz ochotę?

Referencje

Każde dobre słowo, które otrzymuję od Was, wzmacnia moje przekonanie, że to co robię ma sens.

Dziękuję 🙂

Joanna

W momencie mojego życia, gdy wiedziałam, ze chce je zmienić, ale i potrzebowałam w tym pomocy, zaczęłam szukać osoby, która wskazałaby mi właściwą drogę. Po obejrzeniu filmów Justyny wiedziałam, ze mogłabym jej zaufać. Podczas pierwszego spotkania Ona podsumowała, ze moja dusza pragnie prawdy. Co to było za odkrycie dla mnie! Moje Zycie wtedy było jednym wielkim kłamstwem. Postanowiłam kontynuować współprace z Justyna. Jest Ona osoba niesamowicie empatyczna. Potrafi wczuć się w moje emocje, nie boi się sie tych trudnych emocji, ale jednocześnie daje wsparcie w tym, co boli i łagodnie, ale skutecznie mobilizuje do pracy. Jednocześnie nie narzuca swojej woli, wybór zostawia dla mnie. Jest to pierwsza osoba w moim życiu, której zaufałam a byłam mega nieufna osoba, wręcz bałam się sie ludzi. Justynę gorąco polecam osobom bojącym sie odrzucenia czy niezrozumienia a także tym, którzy nie wiedza, od czego zacząć, gdyż Justyna jest osoba o dużej świadomości i żaden temat nie jest dla niej tabu. Jest Ona świadkiem mojej przemiany, nie łatwej a wręcz czasami cholernie trudnej. Dla mnie jest jak najlepszy przyjaciel.

Aneta

Justynko dzięki Twojej pomocy, wsparciu, ciepłym słowa poczułam sie dużo szczęśliwsza i pewniejsza siebie. Nauczyłam sie stawiać granice i radzić sobie z trudnymi uczuciami i emocjami. Twoja pomoc jest dla mnie skarbem, którego nie jestem w stanie ocenić słowami, bo żadne by nie oddały prawdy. Dziękuje Ci bardzo ze towarzyszysz mi w tej drodze leczenia ran.

Agnieszka

Justyna potrafi doskonale, intuicyjnie wyczuć co jest potrzebne na dana chwilę. Na początku spotkania jest zazwyczaj głęboka rozmowa, a potem robimy proces polegający na pracy z emocjami. Taka podróż do zakamarków podświadomości pozwala odkryć głębsze przyczyny tego, co pojawia się w naszym życiu „na zewnątrz”.

Już wielokrotnie po spotkaniach udawało mi się uwolnić pewne sytuacje, zmienić dynamikę toksycznych relacji i zbliżyć do samej siebie. Dziękuję, Justyna!

Marta

Do Justyny trafiłam pełna obaw, wątpliwości, lęków… Jest to fantastyczny człowiek, pełen ciepła, empatii. Otrzymałam od niej bardzo dużą pomoc i olbrzymie wsparcie, które teraz procentuje. Od samego początku wzbudza ogromne zaufanie – nie ocenia tylko wspiera. Sama przeszła ogromny proces, więc doskonale rozumie ludzi, którzy potrzebują wsparcia. Praca z nią to najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć, otworzyła mi oczy na wiele… przede wszystkim na to, jak sama siebie traktowałam.

Justynko dziękuję Ci z całego serca?

Iwona

Justynę poznałam w bardzo trudnym dla mnie czasie, byłam w tedy bardzo pogubiona nie umiałam nazwać tego, co się ze mną działo.Dopiero praca z emocjami i obecność Justyny, która otworzyła mi oczy jak wiele przeszłam i pomogła nazwać rzeczy po imieniu.W tych trudnych chwilach objęła mnie wsparciem, była przy mnie zalęknionej i dawała ogromne wsparcie. Zawsze mogę na Nią liczyć i jest dla mnie kimś bardzo ważnym, na zawsze pozostanie w moim sercu.

Dziękuję Justyna