Proszę pamiętaj jednak że ta promocja trwa jedynie do 20 lutego 2020r. Dokładnie po tym terminie cena wzrośnie z 340 do 390 PLN.

Po zakończeniu przedsprzedaży otrzymasz dostęp do kursu . Będzie to dokładnie 21.02.2020 r.

Ten kurs jest dla mnie zwieńczeniem mojej zmiany. Napisałam go dla Ciebie, aby dać Ci nadzieję na to, że Twoje życie może być inne. Może stać się dobre i spokojne. Nawet jeżeli jesteś magnesem dla toksycznych osób i nie wiesz kim tak do końca jesteś, a kochanie siebie to dla Ciebie slogan.

Przez lata szukałam na zewnątrz wyjaśnienia moich nieszczęść, złamanego serca i głębokiego smutku. Trzymałam się różnych toksycznych osób w nadziei, że będą odpowiedzią na to, co mnie boli.

To co wówczas poczułam dało mi siłę aby zacząć stawiać granice. Okryłam siebie i moją wewnętrzną mądrość, która cały czas tam była, tylko ja uparcie nie chciałam jej słuchać, twierdząc, że to inni wiedzą lepiej i poukładają mi moje życie.

 

Zdrowy kontakt z emocjami to najtrudniejsze zadanie jakiego podjęłam się kiedykolwiek. Dzięki temu, że wzięłam odpowiedzialność za to, co czuję i co robię z tym co czuję, mogłam przestać żyć w przeszłości. Mogłam powiedzieć „Do widzenia!” demonom traumy, której doświadczyłam i spojrzeć z nadzieją w przyszłość.
Przeszłam wieloletnią drogę od tego momentu do dziś i włożyłam w to bardzo dużo pracy. Jestem niezmiernie dumna z tego gdzie dzisiaj jestem, gdyż życie moje i mojej rodziny zmieniło się nie do poznania. Stałam się inną kobietą, we wszystkich swoich rolach – partnerki, mamy, przyjaciółki, córki, siostry…
Brak kontaktu z emocjami powoduje, że nie możesz nawiązać relacji z samą sobą, nie znasz swoich potrzeb, marzeń ani pragnień.
Emocje są kluczem do relacji z drugą osobą. Ich czucie nie pozwoli Tobie pozostać w toksycznej relacji.
Pokazują też, gdzie jesteś sobą, a gdzie funkcjonujesz z poziomu programu z dzieciństwa.
Mówią o tym, gdzie są Twoje rany, złamane granice i blokady.
Oddzielanie się od swoich emocji może być przyczyną depresji, wielu chorób psychosomatycznych, nerwic oraz fobii.
Brak kontaktu z emocjami może doprowadzić cię do problemów z jedzeniem, nadużywaniem alkoholu, narkotyków czy leków oraz doprowadzić do innych nałogów.
Może być także przyczyną problemów z podejmowaniem decyzji.

Kurs ten składa się z 6 części w których zawarłam 6 nagrań wideo oraz ćwiczenia w formacie PDF. Do kursu dołączone są również materiały dodatkowe, takie jak medytacje do pracy z emocjami w formacie MP3 oraz tabela i koło emocji.

Ćwiczenia są tak przygotowane, aby pomóc Tobie w przełamaniu oporu przed czuciem emocji i rozpoznaniem schematów zachowań, które nie pozwalają Tobie na spotkanie z emocjami. Pomogą Tobie również opracować sposób na ponowne nawiązanie relacji z tym co czujesz metodą małych kroków.

6. nagrań podczas, których wyjaśniam dlaczego czucie jest ważne i co spowodowało, że nie podążasz za swoimi uczuciami oraz co możesz zrobić, aby to zmienić
Kilkanaście prostych ćwiczeń, które pomogą Ci nakreślić rys rodziny, spotkać się z mechanizmami obronnymi i opracować strategię dotarcia do tego co czujesz
2. medytacje, które będą dla Ciebie pomocą w powrocie do siebie, nauczą Cię kierować uwagę do wewnątrz oraz pomogą Tobie skupić się na odczuciach z ciała
Narzędzia, które wprowadzisz łatwo i szybko do swojej codziennej praktyki dbałości o siebie i swoje emocje
Ponad to w treść kursu wplotłam też historie ze swojego życia, co do których mam przekonanie, iż będą dla Ciebie inspiracją.