FAQ

Lista najczęściej zadawanych pytań, wraz z odpowiedziami na nie, powstała z myślą tych z Was, które szukają szybkiej odpowiedzi na nurtujące zagadnienia.

 

Jeżeli masz pytania i wątpliwości, bardzo prosimy poszukaj ich na poniższej liście. Jeżeli nie znajdziesz odpowiedzi, skontaktuj się z nami.

SESJE

Na stronie Wilczycą Być dostępne są dwie główne formy płatności PayPal i Przelewy24. W ramach serwisu Przelewy24 jest więcej wariantów płatności, które pokażą się Tobie po przekierowaniu do serwisu płatniczego.

Bardzo Cię proszę sprawdź folder SPAM, ponieważ odpowiedź wysyłana jest automatycznie i powinna znaleźć się na Twoim koncie. Jeżeli pomimo tego, nie otrzymałaś odpowiedzi prosimy o skontaktowanie się z nami poprzez formularz kontaktowy.

WARSZTATY/SPOTKANIA

Nie ma możliwości otrzymania zwrotu kosztów uczestnictwa w warsztatach i spotkaniach. Jeżeli chciałabyś przekazać swój bilet swojej przyjaciółce lub bliskiej Ci osobie skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy.

Na stronie Wilczycą Być dostępne są dwie główne formy płatności PayPal i Przelewy24. W ramach serwisu Przelewy24 jest więcej wariantów płatności, które pokażą się Tobie po przekierowaniu do serwisu płatniczego.

Informacje dotyczące warsztatów oraz spotkań wysyłane są w godzinach pracy od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 15.00. Jeżeli wykupiłaś swój udział w warsztatach w godzinach pracy i nie otrzymałaś odpowiedzi, prosimy o skontaktowanie się z nami poprzez formularz kontaktowy.

PYTANIA OGÓLNE

Niestety ze względu na ogromną liczbę osób zainteresowanych pomocą Justyna nie jest w stanie osobiście odpowiedzieć na wszystkie przesyłane maile. Dlatego też Justyna angażuje się w tworzenie materiałów, z których może korzystać wiele osób. Jeżeli potrzebujesz wsparcia skorzystaj z nagrań, postów i informacji, które Justyna udostępnia na YouTub’ie Facebook’u i Instagramie oraz na swojej stronie internetowej www.wilczycabyc.com

Zapraszam Cię do przesłania maila zawierającego, takie informacje jak, dane kontaktowe, adres strony internetowej oraz linki do social mediów.

W nagłej sytuacji skorzystaj z numeru alarmowego 112 jeżeli znalazłaś się w sytuacji zagrażającej życie nie wahaj się szukać pomocy.

Jeżeli jesteś ofiarą przemocy domowej skorzystaj proszę z telefonu zaufania dzwoniąc pod nr Niebieskiej Linii 800-120-002 uzyskasz wsparcie, pomoc psychologiczną, informacje o możliwościach uzyskania pomocy najbliżej miejsca zamieszkania.

W poniższych miejscach możesz również uzyskać pomoc:

Antydepresyjny Telefon Forum Przeciw Depresji tel. 22 594 91 00 czynny w każdą środę i czwartek od 17.00 do 19.00

ITAKA – antydepresyjny telefon zaufania
tel. 22 484 88 01
czynny w poniedziałki i czwartki od 17.00 do 20.00

Młodzieżowy Telefon Zaufania
tel. 192 88

Bezpłatny telefon zaufania dla dzieci i młodzieży
tel. 116 111
czynny codziennie od 12:00 do 02:00

Policyjny Telefon Zaufania
ds. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie
800 120 226
Czynny od poniedziałku do piątku od godz. 9.30-15.30 (połączenie bezpłatne)

CAŁODOBOWY TELEFON DLA KOBIET DOŚWIADCZAJĄCYCH PRZEMOCY
tel. 600 070 717
(codziennie / całodobowo)

TELEFONICZNA PIERWSZA POMOC PSYCHOLOGICZNA
tel. 22 425 98 48
(poniedziałek – piątek od 17:00 do 20:00 / sobota od 15:00 do 17:00

Jeżeli chcesz wesprzeć Justynę możesz to zrobić poprzez jej konto na www.patronite.pl/wilczyca_byc lub poprzez Paypal na konto hello@wilczycabyc.com

Justyna docenia, każde Twoje wsparcie!