Doświadczyłam narcystycznej przemocy i wiem jak głębokie rany potrafi pozostawić po sobie.

Niestety tak wiele osób nadal nie wie, czym jest narcystyczna przemoc, co powoduje poczucie samotności i obawę przed byciem nierozumianą i odrzuconą. Dlatego przychodzę do Ciebie, aby dać Ci wsparcie.

Odbudowałam swoje życie po narcystycznej relacji i wiem, że Ty też możesz to zrobić dzięki programowi, który dla Ciebie stworzyłam „Postaw na siebie po toksycznej relacji”.

Jeżeli zdecydujesz się pracować ze mną w tym kursie, pokażę Tobie jak możesz każdego dnia budować zdrową relację ze sobą. Co więcej, dam Ci narzędzia do zmierzenia się z uzależnieniem od narcystycznej przemocy, co pozwoli Tobie na zmianę schematów zachowania. Ten kurs poprowadzi Cię również w kierunku życia, które jest Twoje.

Nauczysz się również mierzyć się z poczuciem winy, które może blokować Cię przed leczeniem Twoich ran. A to pozwoli Tobie na poznanie siebie i odkrycie tego kim jesteś i co odebrała Tobie narcystyczna przemoc.

Ten kurs pomoże Tobie również w odkryciu kłamstw o Tobie w jakie uwierzyłaś pod wpływem narcystycznej przemocy, a które blokują Cię w procesie leczenia. Siła jaka będzie rezultatem Twojej wewnętrznej przemiany pozwoli Tobie na postanowienie granic.

Ten kurs online będzie dla Ciebie pomocą, jeżeli jesteś w toksycznej relacji i nie wiesz co zrobić, aby się uwolnić. A także:

Pomoże Tobie w pracy nad uzależnieniem od osoby narcystycznej, co pozwoli Tobie na powiedzenie NIE przemocy jakiej doświadczasz w takiej relacji

Pomoże Tobie poczuć zrozumienie i wsparcie jakiego potrzebowałaś co pomoże Tobie poczuć swoją siłę i wartość

Wesprze Cię w odbudowywaniu siebie po narcystycznej przemocy

Pokieruje Cię w odnalezieniu swojej siły sprawczej i wyciszeniu wewnętrznego krytyka i samo-odrzucenia

Da Ci narzędzia do nawiązania kontaktu z intuicją i emocjami, które dają nam znać, kiedy ktoś kłamie oraz używa gaslightingu i manipulacji

Nauczy Cię jak przestać wątpić w siebie i swoje decyzje

Ten kurs da Ci narzędzia, które pozwolą Ci na wzięcie odpowiedzialności za swój dobrostan i swoje szczęście. Co pozwoli Tobie na zmierzenie się z uzależnieniem od przemocy.

Zapraszam Cię do udziału w wydarzeniu online i wykupienia dostępu do kursu. Kliknij poniżej, aby przejść do sklepu online.

Jakich rezultatów możesz się spodziewać, jeżeli zdecydujesz się na ten kurs?

SPOKÓJ
Przede wszystkim poczujesz dużo większy spokój, który będzie wynikał ze zrozumienia tego, co się wydarzyło w Twoim życiu i świadomości tego, że masz narzędzia, które wesprą Cię w odbudowywaniu siebie i leczeniu swoich ran.

KONTAKT
Nawiążesz utracony kontakt ze swoim wnętrzem. Co pozwoli Ci na zmianę schematów postępowania, które w przeszłości przynosiły Ci ból i nie pozwalały zadbać o siebie.

POCZUCIE
Będziesz budować poczucie własnej wartości.

WSPARCIE
Zaczniesz budować praktyki, które będą wspierały miłość do siebie.

Informacje, ćwiczenia i medytacje zawarte w tym kursie będą dla Ciebie ogromnym wsparciem w procesie leczenia Twoich ran.

DWA SPOTKANIA LIVE
Dwa 90 minutowe spotkania live na platformie webinarowej podczas, których podzielę się z Tobą wiedzą i odpowiem na Twoje pytania. To coś czego jeszcze nie było na Wilczycy.

PIERWSZE SPOTKANIE
Pierwsze spotkanie odbędzie się 22 sierpnia 2021 o godzinie 18.00

DRUGIE SPOTKANIE
Drugie spotkanie odbędzie się 29 sierpnia 2021 o godzinie 18.00

NAGRANIA VIDEO
Spotkania będą nagrane i będziesz miała do nich dostęp przez 5 lat

ZESTAWY ĆWICZEŃ
To nie wszystko otrzymasz również obszerne zestawy ćwiczeń do obu spotkań, które będą pięknie opracowane

DODATKOWE NAGRANIA VIDEO
Otrzymasz również pięcioletni dostęp do dodatkowych 4 nagrań wideo, które pozwolą Tobie na ugruntowanie swojej przemiany

MEDYTACJE
Zyskasz również dwie medytacje: „Jestem wolna od toksycznej miłości” i „Buduję zdrową relację ze sobą”

Zapraszam Cię do udziału w wydarzeniu online i wykupienia dostępu do kursu. Kliknij poniżej, aby przejść do sklepu online.

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Jak długo będzie trwać przedsprzedaż na kurs online?

Przedsprzedaż będzie prowadzona do 21.08.2021 do godz. 23.59.

Kiedy będę miała dostęp do kursu?

Kurs będzie dostępny po zalogowaniu na Twoim koncie na stronie www.wilczycabyc.com od dnia  1 września 2021, otrzymasz od nas maila z informacją.

Czy muszę brać udział w wydarzeniu online?

Nie musisz być obecna podczas spotkań online, gdyż wydarzenia będą nagrywane, a Ty otrzymasz do nich dostęp.

Jak długo mam dostęp do kursu?

Wykupując kurs otrzymujesz dostęp do niego i wszelkich aktualizacji na 5 lat.

Jak mogę zapłacić za kurs?

Możesz zapłacić poprzez Przelewy 24 – gdzie masz możliwość płatności kartą płatniczą, Blik’iem, zwykłym przelewem oraz przelewem natychmiastowym, znajdziesz tam również opcję PayPo czyli odroczenie płatności na 30 dni bez żadnych kosztów (kliknij >>>TUTAJ<<< aby dowiedzieć się więcej), możesz również opłacić kurs poprzez PayPal.

Czy mogę pracować z kursem i równocześnie w terapii?

Pracuję z wieloma kobietami, które wspierają się pracą z kursami pomiędzy sesjami terapeutycznymi lub sesjami mentoringowymi ze mną. Kurs daje im dodatkowe wsparcie oraz pogłębienie procesu leczenia ran z dzieciństwa.

Praca z kursem nie jest w stanie zastąpić terapii czy pracy z głęboką traumą przeżytą w dzieciństwie.

Dzięki pracy z kursem pogłębisz swoją wiedzę i nauczysz się jak możesz dbać o siebie oraz zbudujesz swoją samoświadomość.

Zapraszam Cię do udziału w wydarzeniu online i wykupienia dostępu do kursu. Kliknij poniżej, aby przejść do sklepu online.

Masz więcej pytań? Skorzystaj z tego formularza.

    Informujemy, że przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Wiwitan Justyna Czekaj z siedzibą w Warszawie, adres: Mickiewicza 37/58, 01-625 Warszawa w celach związanych z realizacją lub zawarciem umowy na zasadach określonych w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2016.922 t.j. ze zm.). Przysługuje Państwu prawo kontroli przetwarzania danych, w tym uzyskiwania informacji, żądania uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania danych osobowych, wstrzymania ich przetwarzania lub ich usunięcia.