WILCZYCA
Justyna Czekaj

Wilczyca jest dla mnie symbolem mojego nowego życia. Przyszła do mnie w momencie, kiedy to co było dla mnie prawdą, rodziną i życiem rozpadło się i okazało się być iluzją.

Jestem autorką, inspiratorką, poszukiwaczem prawdy. Wspieram kobiety w leczeniu i transformowaniu ran zadanych przez nieświadomych rodziców oraz doświadczonych w toksycznych relacjach. Pomagam zobaczyć programowanie z dzieciństwa, schematy myślowe i przekonania, które skutkują niekończącym się przyciąganiem toksycznych ludzi, którzy oplatają i niszczą. Inspiruję i służę pomocą w odnalezieniu własnej drogi do wewnętrznej równowagi i harmonii poprzez integrację Ciała/Umysłu/Serca i Ducha.

Moje życie definiował smutek, zagubienie i pogoń za miłością. Nie radziłam sobie lękami, depresją, potwornymi migrenami i agresją choć zewnętrznie byłam postrzegana jako bardzo szczęśliwa osoba, która wiedzie dostatnie i przyjemne życie rodzinne i zawodowe. Te pozory powodowały, że moje poczucie wstydu i zawiedzenie sobą rosło, uważałam, że mając to wszystko co mam powinnam być zadowolona tymczasem nie miałam sił, aby wstawać z łóżka.

Gubiłam się w dążeniu do perfekcji, a moje próby kwestionowania mojej rzeczywistości były bardzo szybko odrzucane przez najbliższych i powodowały, że poczucie wstydu i winy rosło.
Głęboka zmiana w moim życiu rozpoczęła się w momencie, w którym jak za dotknięciem magicznej różdżki zrozumiałam, że ja nie mogę już tak dłużej żyć. Coś musi się zmienić. Ta myśl była silna i niezaprzeczalna. Nie rozumiałam jeszcze co i dlaczego, ale wiedziałam, że moje małżeństwo potrzebuje przejść transformację. Wierzyłam, ze stworzymy nowy partnerski związek, nadzieja powoli umierała i przyszedł rozwód.

Dopiero wtedy zaczęły docierać do mnie iluzje w których żyłam, dopiero wtedy otworzyłam oczy i zrozumiałam, że budowałam swoje życie na poszukiwaniu akceptacji i miłości na zewnątrz. Byłam skupiona na spełnianiu potrzeb innych, naiwnie wierząc, że w rewanżu inni zadbają o moje potrzeby i będę wreszcie szczęśliwa. Nie szanowałam siebie i swojego czasu. Pozwalałam innym na podejmowanie decyzji dotyczących mojego życia. Nie stawiałam żadnych granic i przeraźliwie bałam się powiedzieć co tak naprawdę myślę. Spędzałam dni na myśleniu o tym co źle zrobiłam albo jak powinnam to zrobić. Nie potrafiłam mówić TAK i NIE. Żyłam w świecie marzeń i czekałam, aż ten świat jakimś cudem stanie się realny. Byłam totalnie zależna od innych i ich decyzji dotyczących mojego życia.

Życie przestało być dla mnie wrogie i niebezpieczne stało się wielowymiarowe i piękne w swojej różnorodności. Przestałam kontrolować moją rzeczywistość i funkcjonować z poziomu strachu.

Podczas swojej przemiany pracowałam z Faridą Sorano, która prowadziła mnie w integracji cienia.

Karla MacLaren

JĘZYK EMOCJI

Program pozwalający na nawiązaniu zdrowej relacji z emocjami.

Peter A. Levine

PHD, HEALING TRAUMA

Kurs prowadzący przez 4 etapowy proces Somatic Experience® odwracający skutki przeżytej traumy.

Richard Grannon

SILENCE THE INNER CRITIC

Praca z wewnętrznym krytykiem.

Sound True

HEALING TRAUMA SUMMIT 2018

Program z udziałem psychoterapeutów, naukowców i uzdrowicieli poruszający temat traumy i jej leczenia.

Gabrielle Bernstein

THE ART OF MANIFESTING

Kurs mówiący o tym, jak pracować z blokadami związanymi z zapraszaniem do naszego życia, tego czego pragniemy, oparty o Kurs Cudów.

Gabrielle Bernstein

THE UNIVERSE HAS YOUR BACK MEDITATION WORKSHOP

praktyczny kurs uczący medytacji Kundalini oraz mądrości Kursu Cudów.

Inner Integration

SELF-CARE MASTERY COURSE

Kurs dotykający podstaw praktyki dbania o siebie poprzez dotarcie do skutków doświadczonej przemocy.

Inner Integration

12-WEEK SELF-HEALING AFTER NARCISSISTIC ABUSE

Praktyczny kurs dający wiedzę i narzędzia dzięki, którym wzmocnisz się po wyjściu z toksycznej relacji.

Susan Stiffelman

CO-PARENTING WITH A NARCISSIST

Kurs porusza problem bycia rodzicem wspólnie z osobą o zaburzeniach narcystycznych, omawia postawy rodzicielskie, które pomagają w ochronie dziecka.

Bonnie Badenoch

PHD, LMFT, TRAUMA AND THE EMBODIED BRAIN

8 tygodniowy praktyczny i teoretyczny kurs przeznaczony dla psychoterapeutów, praca z traumą z perspektywy neurobiologi interpersonalnej, pochodzenia traumy, psychoterapia rozwojowa.

Farida Sorano

INDYWIDUALNE SESJE

Integracja cienia.

Gabrielle Bernstein

MAY CAUSE MIRACLES

6 tygodniowy kurs dzięki, któremu weszłam na ścieżkę samoakceptacji i poszukiwania miłości w moim życiu.

Według Marshall’a B. Rosenberga

POROZUMIENIE BEZ PRZEMOCY

Weekendowe warsztaty uczące metody porozumienia bez przemocy, prowadzone przez certyfikowanego trenera NVC Yoram'a Mosenzon'a.

Synchronia Czasoprzestrzeń Inspiracji

ROCZNA GRUPA WSPARCIA

Pracowaliśmy w grupie nad poznaniem siebie, odkrywaniem naszych zasobów oraz empatii.