Zapraszam Cię na warsztaty online „PROKRASTYNACJA – przyjaciel czy wróg?”.

Spotykamy się 17.10.2021 o godzinie 19.00

Kiedy odkładamy nasze życie na później oraz ważne dla nas zadania w naszym życiu narasta stres, bezsilność i czujemy się coraz gorzej ze sobą. Często próbujemy uśmiechać się przez łzy wmawiając sobie, że wszystko jest ok.

 

Jednak prokrastynacja powoduje, że powoli tracimy wiarę w siebie i przestajemy ufać temu, że nasze słowa i obietnice mają wartość. Prokrastynacja nie jest spowodowana naszym lenistwem. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej na jej temat i przestać siebie odrzucać i krytykować za to, że nie działasz – wpadaj na darmowe warsztaty!

 

 

Te warsztaty są dla Ciebie, jeżeli:

• Jesteś osoba, która unika ważnych zadań
• Trudno jest Ci podjąć decyzję i zacząć działanie
• Łatwo się rozpraszasz i masz wrażenie, że Twój czas przepływa przez palce
• Masz już dość ciągłego odkładania, spóźniania i tłumaczenia się przed innymi i sobą
• Chcesz wprowadzić do swojego życia pewne działania, które spowodują, że poczujesz się lepiej np. zdrową dietę, sport, medytację i czujesz, że nie możesz tak jakby jakaś niewidzialna siła blokowała Cię przed tym
• „Masz słomiany zapał” zaczynasz i nie kończysz projektów

 

 

Pomogę Tobie zrozumieć to, czym jest prokrastynacja. Dlaczego jest częścią Twojego życia. Kiedy jest przyjacielem i wsparciem, a kiedy jest przysłania strach i Twoje przekonania. Pamiętaj też o tym, że podczas warsztatów dowiesz się tego, co możesz z tym zrobić, aby poczuć się lepiej i wyjść z tego błędnego koła.

 

 

Po warsztatach odbędzie się sesja pytań.

 

Otrzymasz również pięknie opracowany materiał podsumowujący warsztaty.

 

Czas trwania 90 minut

 

Do zobaczenia

Justyna

    Informujemy, że przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Wiwitan Justyna Czekaj z siedzibą w Warszawie, adres: Mickiewicza 37/58, 01-625 Warszawa w celach związanych z realizacją lub zawarciem umowy na zasadach określonych w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2016.922 t.j. ze zm.). Przysługuje Państwu prawo kontroli przetwarzania danych, w tym uzyskiwania informacji, żądania uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania danych osobowych, wstrzymania ich przetwarzania lub ich usunięcia.

    UWAGA! Tylko w przypadku wyrażenia zgody na kontakt mailowy (zaznaczone wszystkie checkboxy powyżej), otrzymasz e-mail z linkiem do miejsca w którym transmitowane będą Warsztaty Online.