Myślę, że każda z nas prędzej czy później napotyka w pracy osobę narcystyczną. Podczas tych warsztatów powiem Tobie o tym jakie są oznaki tego, że pracujesz z osobą narcystyczną.

Powiem Tobie również czym cechuje się narcystyczna szefowa, czy też szef oraz współpracownik. Dowiesz się również tego w jaki sposób możesz się chronić i wspierać po to, aby poczuć się lepiej i przede wszystkim ochronić siebie.

Spotykamy się 22.11 o godzinie 18.00

    Informujemy, że przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Wiwitan Justyna Czekaj z siedzibą w Warszawie, adres: Mickiewicza 37/58, 01-625 Warszawa w celach związanych z realizacją lub zawarciem umowy na zasadach określonych w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2016.922 t.j. ze zm.). Przysługuje Państwu prawo kontroli przetwarzania danych, w tym uzyskiwania informacji, żądania uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania danych osobowych, wstrzymania ich przetwarzania lub ich usunięcia.

    UWAGA! Tylko w przypadku wyrażenia zgody na kontakt mailowy (zaznaczone wszystkie checkboxy powyżej), otrzymasz e-mail z linkiem do miejsca w którym transmitowane będą Warsztaty Online.