Zapraszam Cię na 90 minutowe warsztaty online podczas, których będziemy pracować nad fundamentami zdrowej i szczęśliwej relacji.

 

Jest to warsztat dla osób, które mają problem ze stawianiem granic, zadowalaniem innych, wrażliwością i podatnością na wchodzenie w związki z osobami toksycznymi.

Spotykamy się 29.01.2021 o godzinie 18.00

Podczas tych 90 minut dowiesz się o tym, co jest kluczowe i niezbędne do stworzenia dojrzałej i szczęśliwej relacji. Powiem Tobie o stylach przywiązania, czyli sposobie w jaki wchodzimy i funkcjonujemy w związku.

 

Dużo przestrzeni poświęcimy na omówienie zdrowej komunikacji, wyrażaniu emocji i stawianiu granic w związku, ponieważ są to kluczowe elementy.

 

Co więcej otrzymasz ode mnie ćwiczenia dzięki którym będziesz mogła kontynuować pracę w domu i w których znajdziesz wartościowe wskazówki dotyczące zdrowej i szczęśliwej relacji.

 

Serdecznie Cię zapraszam

    Informujemy, że przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Wiwitan Justyna Czekaj z siedzibą w Warszawie, adres: Mickiewicza 37/58, 01-625 Warszawa w celach związanych z realizacją lub zawarciem umowy na zasadach określonych w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2016.922 t.j. ze zm.). Przysługuje Państwu prawo kontroli przetwarzania danych, w tym uzyskiwania informacji, żądania uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania danych osobowych, wstrzymania ich przetwarzania lub ich usunięcia.

    UWAGA! Tylko w przypadku wyrażenia zgody na kontakt mailowy (zaznaczone wszystkie checkboxy powyżej), otrzymasz e-mail z linkiem do miejsca w którym transmitowane będą Warsztaty Online.