Zapraszam Cię na bezpłatne warsztaty online „Narcystyczny ojciec – Leczenie ran”

Spotykamy się 9.05.2021 o godzinie 18.00

Relacja ojciec-córka jest bardzo ważną relacją, w której powinna być troska, bliskość, akceptacja i miłość. Niestety nie każdy ojciec ma pozytywny wpływ na życie swojej córki.

 

Jeżeli w relacji z ojcem doświadczyłaś odrzucenia, kontroli i czułaś się niewidziana i niesłyszana to jest prawdopodobne, że byłaś wychowywana przez narcystycznego ojca.

 

Podczas warsztatów dowiesz się:

• Kim jest narcystyczny ojciec
• Jakie rany pozostawia życie z narcystycznym ojcem
• Jak wygląda relacja narcystyczny ojciec – córka
• Co możesz zrobić, aby uwolnić się od przeszłości

 

 

Po warsztatach odbędzie się sesja pytań.

Otrzymasz również pięknie opracowany materiał podsumowujący warsztaty.

Czas trwania 90 minut

 

 

Do zobaczenia

Justyna

    Informujemy, że przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Wiwitan Justyna Czekaj z siedzibą w Warszawie, adres: Mickiewicza 37/58, 01-625 Warszawa w celach związanych z realizacją lub zawarciem umowy na zasadach określonych w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2016.922 t.j. ze zm.). Przysługuje Państwu prawo kontroli przetwarzania danych, w tym uzyskiwania informacji, żądania uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania danych osobowych, wstrzymania ich przetwarzania lub ich usunięcia.

    UWAGA! Tylko w przypadku wyrażenia zgody na kontakt mailowy (zaznaczone wszystkie checkboxy powyżej), otrzymasz e-mail z linkiem do miejsca w którym transmitowane będą Warsztaty Online.