Dołącz do Wilczego Stada >>>KLIKNIJ BY DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ<<<

Żyjesz w toksycznej relacji jesteś tego świadoma, jednak nie potrafisz z niej odejść. Jakaś niewidzialna siła trzyma Cię w tym związku albo/i masz mnóstwo powodów dla których nie możesz nic zrobić w tej sytuacji.
Uciekasz przed podejmowaniem decyzji ponieważ proces decydowania to dla Ciebie koszmar. Nie wiesz jaką decyzję podjąć, nie umiesz wybrać takiej opcji, która byłaby w zgodzie z Tobą i Twoimi potrzebami. Zamiast tego poświęcasz godziny na rozważania różnych możliwości.
Lubisz to co robisz jednak nie potrafisz postawić granic w pracy. I ciągle robisz coś za innych i/lub pozwalasz im na kąśliwe uwagi i złośliwości.
A może nie umiesz wyjść do innych, zawsze stoisz z boku i nie potrafisz odezwać się i powiedzieć co myślisz, boisz się być widziana.
Poświęcasz mnóstwo czasu na zastanawianie się nad tym co zrobiłaś, że sytuacja czy relacja jest dla Ciebie niekorzystna, odtwarzasz wszystko w głowie i rozważasz różne zachowania i scenariusze.
Wiesz, że zasługujesz na szacunek i miłość i takiego związku pragniesz. Kończysz relację, w której nie czujesz się kochana i doceniania. Jesteś gotowa na zmierzenie się z tym co wiąże się z rozstaniem. Czujesz spokój ponieważ wiesz, że zasługujesz na lepsze życie.
Nawiązałaś kontakt ze swoją intuicją i podążasz za nią podejmując codzienne i te niecodzienne decyzje. Czujesz wewnętrzny spokój.
Stawiasz granice i mówisz swoje zdanie. Potrafisz ochronić siebie jeżeli ktoś jest dla Ciebie niemiły.
Znasz swoje potrzeby i krok po kroku realizujesz je pozostając empatyczną i wrażliwą osobą.

Te warsztaty są dla Ciebie, jeżeli chcesz nawiązać relację ze sobą i odblokować czucie swoich emocji. Pozwolić emocjom płynąć przez ciało, dzięki czemu przywrócisz mu równowagę.

W ciągu tych ośmiu godzin poznasz swoje mechanizmy obronne, które w sprytny i często ukryty sposób nie pozwalają Ci czuć emocji. Co więcej, powiem Ci czego potrzebujesz do odbudowania kontaktu ze swoją intuicją.

Kontakt z tym co czujesz i z Twoją intuicją da Ci świadomość potrzeb, uczuć i decyzji. Będziesz wiedzieć, kiedy druga osoba i Ty sama łamiesz swoje granice. Nauczę Cię tego, jak odbudować relację ze swoim ciałem i rozpoznawać sygnały, które wysyła.

Ponadto zrozumiesz to, co mówią do Ciebie Twoje emocje i w jakim kierunku Ciebie prowadzą. Dzięki czemu przestaniesz błądzić.

Te warsztaty to wyjątkowa okazja do pracy w bardzo małej grupie 12 kobiet. Dzięki czemu każda z Was ma przestrzeń na podzielenie się swoją historią i zadawanie pytań. Ten wspólnie spędzony dzień to wyjątkowa okazje dla Ciebie na pracę nad skutkami jakie odcisnęło na Tobie toksyczne dzieciństwo i związek.

Każda z uczestniczek otoczona jest empatią i zrozumieniem. Podczas wspólnego posiłku jest czas na dzielenie się doświadczeniami i bliższe poznanie.

Brak kontaktu z emocjami powoduje, że nie możesz nawiązać relacji z samą sobą, nie znasz swoich potrzeb, marzeń ani pragnień.
Emocje są kluczem do relacji z drugą osobą. Ich czucie nie pozwoli Tobie pozostać w toksycznej relacji.
Pokazują gdzie jestem sobą, a gdzie żyję z poziomu programu z dzieciństwa.
Mówią o tym gdzie są moje rany, złamane granice, blokady.
Oddzielanie się od swoich emocji może być przyczyną depresji, wielu chorób psychosomatycznych, nerwic oraz fobii.
Brak kontaktu z emocjami może doprowadzić cię do problemów z jedzeniem, nadużywaniem alkoholu, narkotyków czy leków oraz innych nałogów.
Problemów z podejmowaniem decyzji.

KŁAMSTWO nr 1: Okazywanie innym swoich uczuć jest słabością

A jaka jest prawda?

Okazywanie uczuć i mówienie o nich otwarcie to odwaga, który wymaga pokazania siebie prawdziwej. Wiele z nas osób boi się okazać swoje emocje ponieważ leży za tym lęk przed odrzuceniem.

Może za tym stać surowa ocena swoich uczuć i siebie. Taka postawa może doprowadzić do powstania dodatkowych lub wtórnych emocji, które komplikują doświadczenie emocjonalne.

KŁAMSTWO nr 2: Negatywne uczucia są złe i szkodliwe

A jaka jest prawda?

Możesz tak myśleć o swoich emocjach jeżeli dorastałaś w otoczeniu, które nie akceptowało Twojego smutku i złości. Może byłaś karana za to co czujesz i nauczyłaś się je pomijać. Uczucia są dobre ponieważ są wysłannikami informującymi o tym co się ze mną dzieje. Są reakcją na moje doświadczenia.

KŁAMSTWO nr 3: Emocje mogą się pojawiać bez powodu

A jaka jest prawda?

Emocje są reakcją na świat zewnętrzny i wewnętrzny. Nasz mózg reaguje emocją na to czego doświadczamy dopiero później myślimy o tym. Jeżeli czuję emocję to oznacza, że coś na zewnątrz lub wewnątrz wywołało we mnie reakcję.

KŁAMSTWO nr 4: Emocja będzie trwała w nieskończoność

A jaka jest prawda?

Emocja to energia, nie może trwać wiecznie osiąga swoje maksymalne nasilenie, a potem słabnie. Większość emocji trwa od kilku sekund do kilku minut jeżeli pozwalasz sobie na czucie ich, nie blokujesz ich. Jedynie zblokowane emocje powracają do nas, te których nie chcemy czuć, uciekamy przed nimi.

KŁAMSTWO nr 5: Przeżywanie emocji oznacza utratę kontroli

A jaka jest prawda?

Przeżywane emocje mogą mieć różne nasilenie. Czasem, doświadczając emocji o dużym nasileniu, np. silnego lęku, możesz mieć uczucie, że tracisz nad sobą kontrolę. Ważne, abyś pamiętała o tym, że uczucie utraty kontroli nie oznacza jej rzeczywistej utraty.

Czasami znajdujemy się w sytuacji w której nie możemy wyrazić swoich emocji swobodnie. Zupełnie czym innym będzie wyrażanie smutku w pracy, w dodatku w obecności osób przełożonych, a czym innym będzie okazanie smutku przyjacielowi lub swojemu terapeucie.

Praktyczne narzędzia do pracy z emocjami.
Medytację w formie nagrania MP3 do pracy z blokadami i mechanizmami obronnymi, które powodują, że nie masz zdrowej relacji z emocjami.
3 wizualizacje do pacy ze strachem, smutkiem i złością
Ćwiczenia które krok po kroku pozwolą Tobie zrozumieć Twoją relację z emocjami, pozwolą Tobie dotrzeć do wydarzeń i sytuacji z dzieciństwa, które wywołują Twoją blokady i/lub brak akceptacji dla siebie i tego co czujesz.
Wiedzę o tym dlaczego emocje są tak ważne i co spowodowało, że nie mam z nimi zdrowej relacji.
Świadomość tego jakich mechanizmów używam do tego, aby nie czuć.
Moje indywidualne wsparcie i wskazówki
Obiad dostosowany do Twoich potrzeb i diety
Napoje oraz przekąski
Materiały do pisania
Justyno, chciałabym jeszcze raz bardzo podziękować za wczorajsze warsztaty. Materiały (pytania i odpowiedzi na nie) i rozmowy były bardzo pomocne i dają sporo do myślenia. Zamierzam wcielić w życie regularne ćwiczenia, choć wiem, że jeszcze duuużo pracy przede mną 🙂 Wszystkiego dobrego i serdecznie pozdrawiam.
Magda

Magda

Wspaniałe miejsce, doskonała organizacja, program warsztatów trafiony "w punkt". Każda z nas usiłuje intuicyjnie, na swój sposób "złapać równowagę" w życiu. To spotkanie pomogło uporządkować wiele spraw. Zrozumiałam m.in., że moja pogoń za nieustannym rozwojem intelektualnym jest sposobem na zagłuszenie emocji i odbywa się także kosztem mojego ciała. Dziękuję Tobie i Wam Wszystkie Wilczyce, które przybyłyście na to spotkanie. Do zobaczenia 🙂
Agnieszka

Agnieszka

Dziękuję z całego serca za warsztaty w Katowicach. Wniosłaś wiele, warto było i wierzę, że nie ostatni raz się spotkałyśmy. Dziękuję za Twój list, za słowa w nim zawarte. Robię codziennie ćwiczenia, które dałaś, koło emocji -bardzo pomocne. Jesteś świetna, tak trzymaj. I wszystkiego co najlepsze dla Ciebie i Twoich najbliższych. Przytulam Cię mocno, Pa.
Iwona

Iwona

Witaj Justynko,bardzo się cieszę z warsztatów i z poznania Ciebie. Ten czas spędzony razem był dla mnie bardzo wartościowy. Będę uważnie słuchać i oglądać Twoje kolejne filmiki, a także nowe warsztaty!!!!
Wioletta

Wioletta

Dziękuję za Twoja pracę i chęć dzielenia się i wspierania innych ludzi w dochodzeniu do wolności 🙂 czuję ogromną wdzięczność i za warsztaty i medytację. Zrobiłam ją dziś i jakby bardziej dotarła do mnie jej moc. To fantastyczne! Od naszego spotkania jestem bardziej uważna i zapisuję emocje,które zauważam. Pracuję z kołem emocji. Jestem bezpieczna, mam prawo czuć to, co czuję 🙂
Basia

Basia

Warsztaty dla mnie były super. Bardzo serdecznie Ci dziękuję,że umożliwiłaś mi odblokować to co we mnie siedziało negatywnego. Sporo ze mnie zeszło,ale żeby zeszło tak całkiem to jeszcze trzeba czasu. Super było Cię poznać. To co teraz czuję,mogę przyrównać do kontenera i gruzu. Jednym cięciem zburzyłaś te negatywne emocje u mnie, mi pozostaje ten gruz po sobie posprzątać napełnić kontener i go wywieźć. Jestem bardzo zadowolona z tych warsztatów,mam nadzieję,że jeszcze się zobaczymy. Dzięki za wszystko. Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję do zobaczenia.
Ewelina

Ewelina

Jednodniowy warsztat Sekret Życia w Równowadze pojawił się w moim życiu w momencie, w którym bardzo tego potrzebowałam. Justyna przygotowała go bardzo starannie i profesjonalnie, w oparciu o długi okres przygotowań i pozyskiwania wiedzy. Stworzyła dyskretną, bezpieczną i przytulną, wręcz rodzinną atmosferę, która podczas takich warsztatów jest niezmiernie istotna. Wyszukała przepiękne miejsce, przyniosła wysokiej jakości materiały, zapewniła owoce, doskonałą prawdziwą kawę i spacer połączony z obiadem. Otrzymałyśmy od Justyny materiały do długoterminowego kontynuowania pracy nad sobą w domu. Czułam się dopieszczona i jestem po dużym wrażeniem! Solidna robota! Justyno, dziękuję!
Monia

Monia

Ciszę się ,że mogłam uczestniczyć w Tych warsztatach .Od dawna oglądam Twoje filmy, jak również czytam Twojego bloga i dlatego bardzo chciałam Cię poznać osobiście. Jesteś dla mnie ogromną inspiracją i motywacją do zmian, choć ja tak naprawdę jestem dopiero na początku drogi w tym kierunku. Wszystkie materiały, które od Ciebie otrzymałam są dla mnie bardzo cenne, w dalszej pracy nad sobą. Z pewnością jeszcze będę chciała skorzystać z Twojej pomocy. Cieszę się, że mogłam Cię poznać. Pozdrawiam serdecznie
Kasia

Kasia