331

OSÓB DOŁĄCZYŁO JUŻ DO WILCZEGO STADA

WILCZE STADO to strefa rozwoju, która zainspiruje Cię do pracy nad sobą oraz da Ci wsparcie w momentach zwątpienia.

Jestem taka szczęśliwa, że jesteś na tej stronie i czytasz moją wiadomość do Ciebie. Od dwóch lat marzyłam o tym, aby stworzyć przestrzeń w której każda z Was będzie mogła odnaleźć wsparcie i narzędzia do pracy nad sobą bez żadnych ograniczeń. Przestrzeń, która oferuje proste narzędzia do codziennej pracy i zmiany.

Właśnie dlatego stworzyłam Wilcze Stado ponieważ chcę pomagać jak największej liczbie kobiet w ich drodze do szczęścia. Jestem niesamowicie szczęśliwa, że to marzenie stało się rzeczywistością. Jeżeli jesteś gotowa na zmianę swojego życia zapraszam Cię do naszego Stada.

Pozwól, że opowiem Ci jak działa Wilcze Stado!

Stworzyłam tę strefę po to, abyś mogła ułożyć własną praktykę dbania o siebie. Jest to przestrzeń, która będzie dla Ciebie wsparciem i inspiracją oraz drogowskazem w chwilach zwątpienia.

Co miesiąc otrzymasz nowe materiały, łatwe w użyciu niezależnie od tego czy korzystasz z komputera, tabletu czy telefonu.

NOWA AFIRMACJA

Każdy miesiąc jest skoncentrowany na konkretnym temacie z afirmacją i grafiką, którą będziesz mogła pobrać, wydrukować, podać dalej i być zainspirowaną każdego dnia!

NOWA MEDYTACJA LUB ĆWICZENIA

Co miesiąc będzie czekała na Ciebie medytacja lub ćwiczenia w formie PDF zgodnie z tematem który omawiamy. Medytacja i ćwiczenia będą na tyle proste i krótkie, abyś mogła się nimi wspierać każdego dnia!

PODCAST LUB VIDEO

W tych nagraniach podzielę się z Tobą tym, co uważam za ważne w temacie miesiąca. Otrzymasz ode mnie wskazówki, wiedzę i techniki, które pomogą Tobie w pracy nad sobą.

SPOTKANIE ONLINE

Co miesiąc spotkamy się online i będziemy omawiać temat miesiąca oraz będę odpowiadać na pytania. Będzie to tylko spotkanie Wilczego Stada!

WILCZY NEWSLETTER

Raz w miesiącu otrzymasz ode mnie newsletter, który będzie dla Ciebie inspiracją i wsparciem w zmianie!

WYJĄTKOWE BONUSY

Otrzymasz ode mnie wyjątkowe rabaty na zakup produktów w Wilczym sklepie.

SPOTKANIE ZE MNĄ

Raz do roku zorganizuję spotkanie na którym będziemy mogły się poznać osobiście. To będzie wyjątkowy czas, zarezerwowany wyłącznie dla dziewczyn z WILCZEGO STADA!

Kiedy masz codzienne wsparcie i dostęp do materiałów dużo łatwiej pozostać przy sobie i codziennie robić krok w kierunku szczęścia. Dzięki temu Twoje życie stanie się codzienną zmianą i będzie Ci dużo łatwiej wprowadzać nowe zachowania do swojego życia, stawiać granice i budować poczucie własnej wartości. Dzięki tym narzędziom i wsparciu jakie otrzymasz poczujesz się silniejsza i prowadzona.

Wilcze Stado ułatwia pracę nad sobą i Twoją zmianę – ponieważ wyznacza Ci drogę po której możesz kroczyć w swoim tempie.